Language
Infolinka
491 841 364
Omnipack

Kartonplastové obaly

Obaly z kartonplastu jsou nejrychleji se rozvíjející obaly v oblasti plastových obalů. Slouží jako náhrada klasické mikrovlnné lepenky.
Materiál na výrobu kartonplastu je čistý polypropylen vyráběný v deseti základních barvách. Tloušťka materiálu je od 2 do 10 mm s hustotou začínající na 280 a končící na 2500 g/m².

Výhoda kartonplastu oproti lepence a jiným druhům obalů:

  • vysoká variabilita
  • odolnost vůči UV záření
  • tepelná odolnost od –30 °C do +70 °C
  • plnění veškerých norem Evropské unie ve vztahu k životnímu prostředí a pro styk s potravinami
 
Z kartoplastu lze pomocí výseků, přířezů a dalších operací vyrábět přepravky, proložky, fixace a další. Materiál může mít i antistatickou úpravu trvalého či krátkodobého charakteru.

Entlování kartonplastu

Nová a zásadní technologie při úpravě rovných hran u kartonplastových boxů, přepravek, proložek. Tato úprava zaručuje hladké a neporušené hrany a prodlužuje životnost produktů.
491 841 300
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 16:00 hodin

Ukázky obalů z kartonplastu

Kartonplastová přepravka z polypropylenuObaly z kartonplastuPřepravka z kartonplastuPřepravka z kartonplastu, obalyKartonplast a obalyVýroba obalů z kartonplastuVýrobce obalů z kartonplastu Výroba kartonplastových obalůKartonplastové obaly, kitovací paletkaKartonplastové obaly, výroba kitovacích paletekKartonplastové obaly z polypropylenuKartonplastové obaly