Language
Infolinka
491 841 364
Omnipack

Fixace

Fixacemi jsou nazývány prvky v obalech, které zajišťují důkladné uchycení dílů při transportu v přepravním obalu. Výrobek má být v těchto částech obalu nejenom dobře fixován, ale musí se z obalu i pohodlně vyjímat.
 

Fixace v obalech šetří vaše náklady

Většinou přesně kopírují výrobek a jejich nespornou výhodou je to, že šetří náklady na nákup vratných obalových systémů. Je to z důvodu toho, že spolu se změnou přepravovaného výrobku se změní pouze fixační prvky, vlastní transportní obal zůstane zachován.

Plastové proložky do obalů

Fixační prvky mohou být vyrobeny z expandovaného polypropylenu, expandovaného polystyrenu, zesítěných polyethylenů, nezesítěných polyethylenů a nebo z kartonplastu. Jsou běžné i kombinace výše uvedených materiálů. Tyto se pak vkládají či lepí do KLT, EPP, KTP nebo kartónových boxů.

Textilní proložky do obalů

Ideální řešení pro lakované a pohledové díly v automotive
 
Obaly z netkaných textilií nacházejí své uplatnění při přepravě dílů, které jsou povrchově upraveny. Zajišťují dokonalou ochranu proti poškození při manipulaci a nebo transportu.
 
Textilní obal má dlouhou životnost a odolnost, která tak poskytuje optimální ochranu pohledových či lakovaných dílů.
 
Textilie je tvořena netkaným polypropylénovým vláknem o plošné hustotě pohybující se okolo 83 kg/m². Provedení může být buď samonosné a nebo s všitými polypropylénovými kartonplastovými výztuhami. Standardní barevné provedení je šedá barva. Při vyšších odběrech je samozřejmostí výběr barvy dle přání zákazníka.
491 841 300
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 16:00 hodin
Výrobce textilních proložekVýrobce textilních fixacíVýroba textilních fixacíUkázka textilní proložkyUkázka textilní fixaceTextilní proložka v přepravním obaluTextilní fixace do přepravních obalůDetail textilní proložky

Realizované plastové fixace

Výroba plastových proložek do přepravních obalůPraktické využití plastových fixacíPlastové fixace pro obalyBarevné plastové proložkyVýrobce plastových proložekUkázka plastových fixací do přepravních obalůPřepravní obaly a plastové fixacePřepravka s plastovými proložkamiPlastové proložky pro přepravní obalyPlastové proložky do obalůPlastová proložka pro startérPlastová proložka - lanko plynu