Language
Infolinka
491 841 300 
Omnipack

Spolehlivý výrobce kvalitních dílů a obalů

Společnost OMNIPACK s. r. o.

Společnost OMNIPACK s. r. o. vznikla v roce 2005 na základě vyčlenění ze spol. Tanex plasty a. s., která se tímto krokem začala zabývat pouze výrobou pěnových dílů. OMNIPACK s. r. o. tímto krokem navázal na již zavedenou tradici vynikající kvality, ve které pokračuje úspěšně dál. Firma je taktéž iniciujícím zakladatelem a řídícím členem Sdružení OMNIPACK a dále spoluzakladatelem Klastru výrobců obalů OMNIPACK.
Ve svém širokém výrobním sortimentu nabízíme jak obaly typizované (palety, přepravky, folie...), tak i obaly, které jsou zákazníkovi šité přímo na míru dle jeho požadavků a představ.
 
Totéž se týká i sériových dílů, kde naše vývojové týmy úspěšně spolupracují se zákazníky na jejich individuálních řešeních.

Soustředíme se hlavně na kvalitu našich produktů

Naší prioritou je kvalita vyráběných a dodávaných produktů a díky tomu se lze setkat s výrobky s logem OMNIPACK nejen v českých, slovenských, ale i ostatních světových automobilkách.
 
Naše produkty jsou dodávány i do dalších neméně důležitých průmyslových odvětví např. elektrotechnického, chemického či potravinářského průmyslu. Exportujeme do zemí EU, Ruska, Číny, USA, Mexika atd.
 
Značka OMNIPACK je zárukou vysoké kvality, serióznosti a individuálního přístupu k Vašim požadavkům.

Ukázka strojů a technologií

EPP strojDetail EPP strojeStroj zpracovávající EPPEPP forma lištyEPP formaEPP výrobek ze strojeStroj 3D Ploter Kongsberg3D Ploter KongsbergVstřikolis BATTENFELD
491 841 300
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 16:00 hodin
OMNIPACK, budova
OMNIPACK, zpracování EPP