Technické díly
ARPRO Logo 2016
Specializujeme se na výrobu tvarových dílů pro automobilový průmysl

Výroba tvarových dílů pro automotive

Vyrábíme a zpracováváme technicky náročné plastové díly z materiálů EPP, EPE a další. Technické díly můžeme zapěnit včetně vkládaných výztuh (plastových, kovových, apod.).
 
Kompletace plastových a tvarových dílů do celků a sestav:
  • vkládáním
  • šroubováním
  • lepením
  • zapěňováním apod.

Provádíme dokončovací operace dle vašich požadavků:

  • lepení
  • broušení
  • řezání a další

Systémy řízení pro automobilový průmysl

Naše procesní systémy řízení odpovídají automobilovým požadavkům dle norem ISO/TS 16949, kde jsme zákazníkům z tohoto segmentu schopni nabídnout vedení projektu dle APQP, včetně vzorovací fáze dle PPAP.
 
Logistické využití prostřednictvím WEB EDI, systémy JIT a KANBAN. Lze zabezpečit dodávky prostřednictvím konsignačních skladů.
 
491 841 300
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 16:00 hodin

Ukázky EPP tvarovaných dílů

EPP díly pro automobilový průmyslPlastové díly pro automobilový průmysl z EPPVýroba dílů pro automobilový průmyslVýroba a montáž plastových dílůVýroba a montáž kombinovaných dílů pro automobilový průmyslVýroba a montáž kombinovaných dílů pro automotiveEPP plasty, výroba dílů pro automotivVýroba plastových dílů pro automobilový průmyslEPP plastové díly pro automotive, eppkopfkastenVýroba dílů pro automobilový průmysl, epp + purPřilba komplet z EPPEPP, přilba kompletVýroba plastových dílů pro automotivVýroba plastových dílů z EPP, wkzboxPlastové díly pro automotive, EPP
Adresa:  Hradecká 315
  Jaroměř.
  551 01
Telefon: +420 491 841 369
Fax: +420 491 841 351
E-mail: info@omnipack.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.